Soutěž ZLATÁ POPELNICE
Jak se zapojit do soutěže ZLATÁ POPELNICE?
Do soutěže jsou automaticky zařazeny všechny obce v kraji, které mají uzavřenou smlouvu o zajištění zpětného odběru a využití odpadů z obalů se společností EKO-KOM, a.s. Každý nový ročník soutěže je automaticky zahájen dnem 1. ledna a probíhá po celý kalendářní rok, který je hodnoceným obdobím. Pro každý ročník soutěže jsou vyhlašována pravidla zvlášť.
Úroveň třídění využitelných složek komunálního odpadu jednotlivými obcemi v Libereckém kraji je uvedena na geoportálu (data jsou od roku 2005 do roku 2015).
- Výsledky soutěže za rok 2019
ZDE si můžete přečíst souhrn výsledků soutěže obcí za rok 2019
- Výsledky soutěže za rok 2018
ZDE si můžete přečíst souhrn výsledků soutěže obcí za rok 2018 spolu s výsledky soutěží kolektivních systémů ELEKTROWIN a. s. a ASEKOL a. s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Výsledky soutěže za rok 2017
ZDE si můžete přečíst souhrn výsledků soutěže obcí za rok 2017 spolu s výsledky soutěží kolektivních systémů ELEKTROWIN a.s. a ASEKOL a.s .
- Výsledky soutěže za rok 2016
ZDE si můžete přečíst souhrn výsledků soutěže obcí za rok 2016 spolu s výsledky soutěží kolektivních systémů ELEKTROWIN a. s. a ASEKOL a. s.
- Výsledky soutěže za rok 2015
ZDE si můžete přečíst souhrn výsledků soutěže obcí za rok 2015 spolu s výsledky soutěží kolektivních systémů ELEKTROWIN a. s. a ASEKOL a. s.
|
| ||
1 | Obec Mařenice | 1 | Město Rokytnice nad Jizerou |
2 | Obec Albrechtice v Jizerských horách | 2 | Město Harrachov |
3 | Obec Troskovice | 3 | Město Jablonec nad Jizerou |
4 | Obec Bedřichov | 4 | Město Nový Bor |
5 | Obec Paseky nad Jizerou | 5 | Město Cvikov |
6 | Obec Kořenov | 6 | Město Ralsko |
7 | Obec Josefův Důl | 7 | Město Lomnice nad Popelkou |
8 | Obec Horní Police | 8 | Město Rychnov u Jablonce nad Nisou |
9 | Obec Karlovice | 9 | Město Turnov |
10 | Obec Bozkov | 10 | Město Jilemnice |
Skokan roku - Obec Mařenice |
- Výsledky soutěže za rok 2014
1. kategorie Obec | 2. kategorie Město | ||
---|---|---|---|
1 | Albrechtice v Jiz. horách | 1 | Harrachov |
2 | Troskovice | 2 | Rokytnice nad Jizerou |
3 | Bedřichov | 3 | Ralsko |
4 | Kořenov | 4 | Jablonec nad Jizerou |
5 | Pertoltice p. R. | 5 | Dubá |
6 | Chlum | 6 | Lomnice nad Popelkou |
7 | Brniště | 7 | Nový Bor |
8 | Josefův Důl | 8 | Cvikov |
9 | Provodín | 9 | Turnov |
10 | Volfartice | 10 | Doksy |
Skokan roku - Obec Tuháň |
- Výsledky soutěže za rok 2013
1. kategorie Obec | 2. kategorie Město | ||
---|---|---|---|
1 | Kořenov | 1 | Harrachov |
2 | Bedřichov | 2 | Jilemnice |
3 | Albrechtice v Jiz. horách | 3 | Jablonec nad Jizerou |
4 | Josefův Důl | 4 | Lomnice nad Popelkou |
5 | Paseky nad Jizerou | 5 | Nový Bor |
6 | Karlovice | 6 | Cvikov |
7 | Malá Skála | 7 | Rokytnice nad Jizerou |
8 | Troskovice | 8 | Ralsko |
9 | Provodín | 9 | Lučany nad Nisou |
10 | Chlum | 10 | Doksy |
Skokan roku - Obec Bulovka |
- Výsledky soutěže za rok 2012
1. kategorie Obec | 2. kategorie Město | ||
---|---|---|---|
1 | Troskovice | 1 | Harrachov |
2 | Paseky nad Jizerou | 2 | Nový Bor |
3 | Albrechtice v Jiz. horách | 3 | Jablonec nad Jizerou |
4 | Bedřichov | 4 | Cvikov |
5 | Josefův Důl | 5 | Dubá |
6 | Chotovice | 6 | Rokytnice nad Jizerou |
7 | Brniště | 7 | Lomnice nad Popelkou |
8 | Kořenov | 8 | Jablonec nad Nisou |
9 | Jestřebí | 9 | Jilemnice |
10 | Karlovice | 10 | Lučany nad Nisou |
Skokan roku - Obec Nová Ves nad Nisou |
- Výsledky soutěže za rok 2011
1. kategorie Obec | 2. kategorie Město | ||
---|---|---|---|
1 | Bedřichov | 1 | Dubá |
2 | Paseky nad Jizerou | 2 | Rokytnice nad Jizerou |
3 | Troskovice | 3 | Jablonec nad Nisou |
4 | Albrechtice v Jiz. horách | 4 | Turnov |
5 | Josefův Důl | 5 | Jilemnice |
6 | Jestřebí | 6 | Lučany nad Nisou |
7 | Chotovice | 7 | Cvikov |
8 | Brniště | 8 | Lomnice nad Popelkou |
9 | Kořenov | 9 | Jablonec nad Jizerou |
10 | Karlovice | 10 | Rychnov u Jablonce n. N. |
Skokan roku - Obec Dalešice |
- Výsledky soutěže za rok 2010
1. kategorie Obec | 2. kategorie Město | ||
---|---|---|---|
1 | Bedřichov | 1 | Jablonec nad Jizerou |
2 | Troskovice | 2 | Nový Bor |
3 | Albrechtice v Jiz. horách | 3 | Dubá |
4 | Kořenov | 4 | Lomnice nad Popelkou |
5 | Josefův Důl | 5 | Jablonec nad Nisou |
6 | Jestřebí | 6 | Rokytnice nad Jizerou |
7 | Chlum | 7 | Jilemnice |
8 | Svojkov | 8 | Semily |
9 | Karlovice | 9 | Rychnov u Jablonce n. N. |
10 | Horní Police | 10 | Desná |
Skokan roku - Obec Pertoltice pod Ralskem |
- Výsledky soutěže za rok 2009
1. kategorie Obec | 2. kategorie Město | ||
---|---|---|---|
1 | 1 | Dubá | |
2 | Albrechtice v Jiz. horách | 2 | Lomnice nad Popelkou |
3 | Bedřichov | 3 | Jablonec nad Jizerou |
4 | Karlovice | 4 | Jablonec nad Nisou |
5 | Troskovice | 5 | Nový Bor |
6 | Kořenov | 6 | Železný Brod |
7 | Jestřabí v Krkonoších | 7 | Jilemnice |
8 | Horní Police | 8 | Osečná |
9 | Rádlo | 9 | Rychnov u Jablonce n. N. |
10 | Josefův Důl | 10 | Desná |
Skokan roku - Obec Maršovice |
- Výsledky soutěže za rok 2008
1. kategorie Obec | 2. kategorie Město | ||
---|---|---|---|
1 | Albrechtice v Jiz. horách | 1 | Jablonec nad Nisou |
2 | Paseky nad Jizerou | 2 | Cvikov |
3 | Bedřichov | 3 | Železný Brod |
4 | Poniklá | 4 | Jilemnice |
5 | Kořenov | 5 | Semily |
6 | Horní Branná | 6 | Dubá |
7 | Josefův Důl | 7 | Rychnov u Jablonce n. N. |
8 | Skuhrov | 8 | Smržovka |
9 | Malá Skála | 9 | Osečná |
10 | Janův Důl | 10 | Jablonec nad Jizerou |
Skokan roku - Obec Radčice |
- Výsledky soutěže za rok 2007
1. kategorie Obec | 2. kategorie Město | ||
---|---|---|---|
1 | Paseky nad Jizerou | 1 | Nový Bor |
2 | Albrechtice v Jiz. horách | 2 | Jablonec nad Nisou |
3 | Tachov | 3 | Semily |
4 | Kořenov | 4 | Železný Brod |
5 | Malá Skála | 5 | Jilemnice |
6 | Bedřichov | 6 | Kamenický Šenov |
7 | Horní Branná | 7 | Jablonec nad Jizerou |
8 | Poniklá | 8 | Smržovka |
9 | Plavy | 9 | Cvikov |
10 | Josefův Důl | 10 | Liberec |
- Výsledky soutěže za rok 2006
1 | Turnov |
2 | Železný Brod |
3 | Nový Bor |
4-6 | Albrechtice v Jizerských horách |
4-6 | Prysk |
4-6 | Jilemnice |
7-8 | Josefův Důl |
7-8 | Hrádek nad Nisou |
9 | Horní Branná |
10 | Kořenov |