Ukrajinský velvyslanec navštíví Liberecký kraj

16. 07. 2013

Velvyslanec Ukrajinské republiky v ČR Borys Zajčuk a obchodní rada velvyslanectví  Zinovii Hošovski navštíví 19. července Liberecký kraj.

V sídle KÚ LK je v 10 hodin přijmou náměstci hejtmana hana Maierová a Josef Jadrný, na návštěvě ve firmě Bohemia Elite v Semilech (od 13.45 hod.) se k hostům připojí i hejtman LK Martin Půta. Podle něj jde o zdvořilostní návštěvu, na které se bude jednat například o spolupráci v obchodní a ekonomické oblasti a možnostech navázání spolupráce s některým z regionů Ukrajiny. Jednání budou přítomni i zástupce Euroregionu Nisa Pavel Branda, předseda Krajské hospodářské komory LK Oskar Mužíček, jednatel firmy Frýdlantské strojírny Rasl a syn a.s. Jan Rasl a další podnikatelé.