V Chrastavě slavnostně ukončí popovodňové práce na řece Jeřici

04. 12. 2013

Slavnostní ukončení popovodňových prací na říčce Jeřici, kterého  se  se zúčastní náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Josef Jadrný, se uskuteční v úterý 10. prosince 2013 ve 14 hodin u nového secesního mostu v Chrastavě.

Všechny občany, především ty, kteří bydlí přímo u řeky Jeřice,  zve starosta města Michael Canov na slavnostní ukončení prací na Jeřici, které pro investora Povodí Labe s.p. realizovala firma v průběhu několika let  OHL ŽS a.s. (česká větev mezinárodní španělské stavební společnosti Obrascón Huarte Lain).

Následně jsou všichni novináři zváni na malé občerstvení do malé zasedací místnosti v přízemí radnice.

Viz také: http://www.chrastava.cz/2013/jerice.htm.