ŽV Rváčov uvede do provozu novou stáj pro dojnice

06. 08. 2013

Živočišná výroba Rváčov uvádí nyní do provozu nová stání pro dojnice. Na zbrusu nové zařízení postavené za celkové pořizovací náklady 62 mil. Kč, hrazeno z vlastních zdrojů společnosti ZEOS LOMNICE a.s., se v pátek 9. srpna pojede podívat náměstek hejtmana LK Josef Jadrný společně s radním pro dopravu LK a starostou Lomnice nad Popelkou Vladimírem Mastníkem.

V rámci návštěvy Lomnicka navštíví náměstek s radním ještě další zařízení, a to:

8.30 hod. Návštěva skladu neb. odpadů a zařízení na dekontaminaci půdy firmy Marius Pedersen

10.00 hod. Prohlídka farmy firmy ZEOS Lomnice a.s. – Den otevřených dveří

11.00 hod. Prohlídka sběrného dvora a kompostárny a bioodpad v Lomnici nad Popelkou vybudované s pomocí dotací ze SFDI

Šírová Květa
kveta.sirova@kraj-lbc.cz