Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Odbor životního prostředí a zemědělství

Publikace a akce resortu

 

Kalendář akcí Libereckého kraje 2012

Vzdělávání a osvěta v zemědělství a ekologické výchově - to je jedna z priorit resortu zemědělství a životního prostředí Libereckého kraje. Kalendář vzdělávacích akcí vydal resort letos již pojedenácté.

„Kalendář zahrnuje celkem 32 zemědělských akcí a 23 programů z ekologické výchovy. Na jejich realizaci spolupracujeme s celou řadou subjektů, především pak s agrárními a ekologickými neziskovými organizacemi. Opět budou připraveny akce jak pro širokou veřejnost, tak pro odborníky,“ přiblížil obsah nedávno vydaného kalendáře na rok 2012 Tomáš Komrzý, který má na Kraji vzdělávání v oblastech zemědělství a ekologie na starosti.

Ze široké nabídky je možné zmínit například 10. krajské dožínkové slavnosti, které se  uskuteční v Bílém Kostele nad Nisou, či květnový Krajský den včely a mladých včelařů. Ten proběhne v Ekocentru Oldřichov v Hájích. Ekovýchovné akce jsou určeny hlavně dětem, mládeži, rodinám s dětmi a pedagogům.

Bližší informace k akcím z ekovýchovy:
Ing. Tomáš Komrzý, odbor životního prostředí a zemědělství Krajského úřadu Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2, e-mail: tomas.komrzy@kraj-lbc.cz  , tel: 485 226 353

Bližší informace k zemědělským akcím:
Vladimíra Pachlová, Regionální agrární rada LK, U Nisy 6a, 460 57 Liberec, e-mail: oak.lbc@volny.cz , tel: 485 108 040

Kalendář je zájemcům k dispozici ve vestibulu Krajského úřadu, na Regionální agrární radě Libereckého kraje a také při vlastních akcích. Elektronickou formu můžete nalézt na www.kraj-lbc.cz ,  www.apic.cz  a www.ekovychovalk.cz .

Kalendář vzdělávacích akcí 2011

Vzdělávání a osvěta v zemědělství a ekologické výchově - to je jedna z priorit rezortu zemědělství a životního prostředí Libereckého kraje. Kalendář vzdělávacích akcí vydal rezort letos již po desáté.
„Kalendář zahrnuje celkem 29 zemědělských akcí a 22 programů z ekologické výchovy. Na jejich realizaci spolupracujeme s celou řadou subjektů, především pak s agrárními a ekologickými neziskovými organizacemi. Opět budou připraveny akce jak pro širokou veřejnost, tak pro odborníky,“ přiblížil obsah nedávno vydaného kalendáře pro rok 2011 Tomáš Komrzý, který má na Kraji vzdělávání v oblastech zemědělství a ekologie na starosti.

Ze široké nabídky je možné zmínit například 9. krajské dožínkové slavnosti, které se letos uskuteční v malebném prostředí Smržovky, či květnový Krajský den včely a mladých včelařů. Ten proběhne v Ekocentru Oldřichov v Hájích. Ekovýchovné akce jsou určeny hlavně dětem, mládeži, rodinám s dětmi a pedagogům. 

Kalendář bude zájemcům k dispozici v kontaktním centru Krajského úřadu, na Regionální agrární radě Libereckého kraje a také při vlastních akcích. Elektronickou formu můžete nalézt na www.kraj-lbc.cz , www.ekovychovalk.cz  a www.apic.cz .

Bližší informace k akcím z ekovýchovy:
Ing. Tomáš Komrzý, odbor životního prostředí a zemědělství Krajského úřadu Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2, e-mail: tomas.komrzy@kraj-lbc.cz  , tel: 485 226 353

Bližší informace k zemědělským akcím:
Vladimíra Pachlová, Regionální agrární rada LK, U Nisy 6a, 460 57 Liberec, e-mail: oak.lbc@volny.cz, tel: 485 108 040