ať víme, jak to na našem webu žije?

Členové krajského Výboru životního prostředí a zemědělství navštívili Libštát a Bělou

28. 04. 2013

Členové Výboru životního prostředí a zemědělství Libereckého kraje tentokrát  své zasedání  absolvovali v terénu - v Libštátě a Bělé.

Náměstek hejtmana pro tento resort Josef Jadrný vedle projednání tradičních témat zavedl účastníky na prohlídku handicapovaných zvířat v Libštátě.

Provozovatel útulku František Včelák připomněl, že se zde ročně postarají o více než dvě stovky zraněných zvířat.

„Jsem rád, že jsme spolu se členy výboru tento výjezd absolvovali. Je totiž vždy dobré se seznámit s organizací, kterou Liberecký kraj podporuje a která je v našem regionu jediná a vykonává velice záslužnou práci,“ řekl náměstek.

Poté se celý výbor přesunul o pár kilometrů dále do obce Bělá, kde je ve firmě DS Agro Energie s.r.o. provedl Josef Chuchlík bioplynovou stanicí, kterou firma provozuje.