ať víme, jak to na našem webu žije?

Slavnostní vyhlášení ankety Žena regionu 2016 už zítra v Liberci

17. 05. 2016

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Žena regionu 2016 se uskuteční ve středu 18. května v Liberci. Vítězkou letošního ročníku se stala neslyšící Věra Strnadová, která získala od hlasující veřejnosti nejvíc bodů. K vítězství jí pogratuluje hejtman Libereckého kraje Martin Půta, jenž převzal nad soutěží záštitu.

Letošní již 7. ročník soutěže vyvolal mezi hlasujícími rekordní účast, a totéž mezi přihlášenými. Ve všech celostátních kolech se sešlo celkem 450 přihlášek, z nichž odborná porota vybrala do finále 250. V Libereckém kraji o hlasy veřejnosti usilovalo 15 finalistek.

Slavnostní večer se odehraje v prostorách Kavárny Pošta v Liberci a začne v 19.00 hodin. V jeho průběhu vystoupí houslista Jaroslav Svěcený. Úspěšným finalistkám přijdou pogratulovat i Alena Losová a Josef Jadrný, členové Rady Libereckého kraje.

Daníčková Blanka
blanka.danickova@kraj-lbc.cz