Soutěž v třídění odpadu Zlatá popelnice má dvacet finalistů

15. 06. 2013

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže měst a obcí Libereckého kraje v třídění komunálního odpadu „Zlatá popelnice“  se uskuteční   ve čtvrtek 20. června 2013 od 11 hodin

v multimediálním sále Krajského úřadu Libereckého kraje,  U Jezu, v Liberci (budova C, 3. p.).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Na základě hodnocení podkladů a informací zaslaných z jednotlivých měst a obcí v Libereckém kraji bylo podle  náměstka hejtmana LK pro životní prostředí a zemědělství  Josefa Jadrného, který předá vítězům ocenění,  vybráno dvacet nejúspěšnější finalistů a jeden skokan roku.

Jedná se o tato města a obce: (řazeno dle abecedy)

Kategorie MĚSTA

Cvikov, Dubá, Harrachov, Jablonec nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Jilemnice, Lomnice nad Popelkou, Nový Bor,  Lučany nad Nisou, Rokytnice nad Jizerou

Kategorie OBCE

Albrechtice v Jizerských horách, Bedřichov, Brniště, Chotovice, Jestřabí v Krkonoších, Josefův Důl, Karlovice, Kořenov, Nová Ves u Jablonce nad Nisou, Paseky nad Jizerou, Troskovice

Program:

11.00   Slavnostní zahájení

11.15   Ocenění všech finalistů

11.45   Vyhlášení vítězů v kategoriích obce a města, vyhlášení „skokana roku“

12.00   Tisková konference - Výsledky soutěže Zlatá popelnice,  stav třídění odpadů v LK v roce 2012, řešení problému nelegálních odpadů v Bulovce, vyhlášení dalšího ročníku soutěže Zlatá popelnice 2013.

12.15   Neformální část