Ve Stráži n. N. pořádají regionální výstavu ovoce a zeleniny

18. 10. 2013

Liberecký kraj, Regionální agrární rada Libereckého kraje, Územní rada územního sdružení Českého zahrádkářského svazu Liberec, Territorialverband Zittau der Kleingärtner e.V. a Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Stráž nad Nisou pořádají 15. ročník „Regionální výstavy ovoce a zeleniny, který se koná ve dnech 23. - 27.října 2013 od 10 hodin v Obecním domě ve Stráži nad Nisou.

Záštitu nad výstavou převzali Josef Jadrný, náměstek hejtmana Libereckého kraje, pověřený vedením resortu životního prostředí a zemědělství, a Karel Jäschke, starosta Stráže nad Nisou. Představeny budou odrůdy jabloní a hrušní, pěstovaných zejména v oblasti Libereckého kraje.

Výstava bude spojena s prodejem konzumních jablek a možností objednávek ovocných dřevin a růží. Pro zahrádkáře bude k dispozici odborná poradna,

V rámci výstavy bude uskutečněn  „TEST ZNALOSTÍ“  pro děti a mládež, ze znalosti semen našich plodin, kde jako odměna bude vlastnoručně ozdobený perníček.

Vstupné dobrovolné

Otevřeno: středa až sobota od 10,00 do 17,00 hodin, neděle od 10,00 do 13,00 hodin