Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Výrobek roku Libereckého kraje: 116 produktů od 31 výrobců

20. 06. 2022

Více než stovku pochoutek rozličných chutí a vůní s jasným regionálním původem hodnotila komise soutěže Výrobek roku Libereckého kraje 2022. Výsledky budou zveřejněny v rámci programu Krajských dožínek.

Potraviny rozdělené do devíti kategorií hodnotila komise složená z členů Výboru životního prostředí a zemědělství Libereckého kraje. Kromě senzorického hodnocení, obalu a technologie výroby se při hodnocení zohledňoval i vliv na zdraví výrobku.

„Rád bych poděkoval všem členům komise, celému organizačnímu týmu, a především místním výrobcům potravin. Opět se ukázalo, že kvalitních potravin z našeho regionu stále přibývá. Navíc spotřebitel má záruku, že jsou vždy čerstvé a chuťově výborné,“ řekl Václav Židek, radní resortu životního prostředí a zemědělství. 

Hodnocené produkty z kategorie Masné výrobky, Mléko a mléčné výrobky, Pekařské výrobky, Cukrářské výrobky, Alkoholické nápoje, Nealkoholické nápoje, Ovoce a zelenina, Biopotraviny a Ostatní si lze prohlédnout na facebookovém profilu https://www.facebook.com/vyrobekroku.

Slavnostní vyhlášení vítězů v jednotlivých kategoriích se uskuteční během Krajských dožínek, které se budou konat 3. září tohoto roku ve Frýdlantu.

Jan Mikulička
odborný zaměstnanec vztahů s veřejností
jan.mikulicka@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226324

nemáme peníze, tedy za co sekat

Zadejtevcbcvb text

ghjhgjghjh

Zadejte text